KONTAKT

Wydawnictwo Mirczumet
Halina Mirczewska

ul. Chopina
42-286 Koszęcin
tel. +48 724 022 475, 34 3576452

LOSOWE ZDJĘCIE

.

Opowieści z Wilczej Jamy

NAKŁAD WYCZERPANY! 

W PRZYPADKU ZAMÓWIENIA RÓŻNYCH POZYCJI Z NASZEGO SKLEPU, TOWAR ZAWSZE ZOSTAJE WYSŁANY JEDNĄ PACZKĄ
Prezentujemy najnowszą książkę Andrzeja Pawlaka "Opowieści z Wilczej Jamy", która ukazała się nakładem naszego wydawnictwa.

Andrzej Pawlak znalazł się w Bieszczadach, bo tak sobie wymarzył, a poza tym, co wielokrotnie podkreśla, jego losami bardzo często kierował przypadek, dodajmy – szczęśliwy przypadek. Szkołę bieszczadzkiego życia rozpoczął w Arłamowie, rządowym ośrodku łowieckim, u boku samego pułkownika Doskoczyńskiego – króla Bieszczad, jak go wówczas nazywano. Ta kontrowersyjna postać wywarła wielki wpływ na losy Andrzeja, bo to właśnie u Doskoczyńskiego przeszedł swój chrzest łowiecki.

Później „przypadkiem” rozpoczął pracę w bieszczadzkich lasach od stanowiska podleśniczego w Stuposianach, by w końcu osiąść na długie lata jako leśniczy do spraw łowieckich w Mucznem. Przypadkiem także poznał Janusza Sikorskiego oraz dziesiątki sławnych postaci ze świata polityki i w końcu nie przypadkiem założył rodzinę i stał się ojcem czterech synów.

W Mucznem Andrzej i Anna Pawlakowie stworzyli legendarną już dziś „Wilczą Jamę” – schronisko, gospodę łowiecką czy jak to wielu określa: przystań dla miłośników polowań i bieszczadzkiej przyrody. Gdy Andrzej musiał opuścić Muczne i zrezygnować z pracy w lasach, znalazł wraz z rodziną przystań w Smolniku i tu od paru już lat państwo Pawlakowie prowadzą nową „Wilczą Jamę”, którą ze względu na wielkość można by śmiało nazwać „Wilczą Jaskinią”. Najważniejsze, że gospodarze pozostali tymi samymi ludźmi co przed laty, a przenosząc się w nowe miejsce, zabrali też ze sobą dawną gościnność i niepowtarzalną atmosferę, jaka panowała w Mucznem.

OPRAWA MIĘKKA

 4.58989898989899e20 PLN
KUP TERAZ!
Na skróty: Home | Wydawnictwo | Oferta | Foto | Video | Sklep | Polityka prywatności | Kontakt Copyright Wydawnictwo Mirczumet